Kontaktujte naše obchodní manažery

Kontaktujte naše obchodní manažery
Česká Republika
Aleš Már
Aleš Már Obchodní manažer ales.mar@synot.cz
Aleš Már
Bc. Petr Geryšer Obchodní manažer petr.geryser@synot.cz
Aleš Már
Ing. Marek Gregor Manažer provozu marek.gregor@synottip.cz
Slovensko
PhDr. Milan Chocholák
PhDr. Milan Chocholák Vedoucí obchodního oddělení milan.chocholak@synot.sk
PhDr. Milan Chocholák
Ondrej Ziman Vedoucí oddělení provozu ondrej.ziman@synot.sk
Ukrajina
Ing. Antonín Slavík
Ing. Antonín Slavík Obchodní manažer antonin.slavik@synot.cz
Lotyšsko
Ing. Antonín Slavík
Ing. Antonín Slavík Obchodní manažer antonin.slavik@synot.cz
Polsko
Karol Giszczak
Karol Giszczak Obchodní manažer karol.giszczak@synot.cz
Rumunsko
Alexandru Rilea
Alexandru Rilea Obchodní manažer alexandru.rilea@synot.cz
Španělsko
Manuel Torres Alvarez
Manuel Torres Alvarez CEO manuel.torres@synotspain.com
Manuel Torres Alvarez
Ing. Adéla Mikešková Obchodní manažerka adela.mikeskova@synot.cz
Makedonie
Mgr. Jan Náplava
Mgr. Jan Náplava Obchodní manažer jan.naplava@synot.cz
Gruzie
Karol Giszczak
Karol Giszczak Obchodní manažer karol.giszczak@synot.cz
Kypr
Katarína Polách Klčovská
Katarína Polách Klčovská International Market Manager katarina.klcovska@wcvcy.com
Řecko
Ing. Roland Andrýsek, MBC
Ing. Roland Andrýsek, MBC Obchodní ředitel roland.andrysek@synot.cz
Srbsko
Zbyněk Paška
Zbyněk Paška Obchodní manažer Zbynek.Paska@synot.cz
Irsko
Karol Giszczak
Karol Giszczak Obchodní manažer karol.giszczak@synot.cz
Bosna a Hercegovina
Karol Giszczak
Karol Giszczak Obchodní manažer karol.giszczak@synot.cz
Kamerun
Mgr. Jan Náplava
Mgr. Jan Náplava Obchodní manažer jan.naplava@synot.cz
Tanzanie
Mgr. Jan Náplava
Mgr. Jan Náplava Obchodní manažer jan.naplava@synot.cz
Kongo
Mgr. Jan Náplava
Mgr. Jan Náplava Obchodní manažer jan.naplava@synot.cz
Libérie
Mgr. Jan Náplava
Mgr. Jan Náplava Obchodní manažer jan.naplava@synot.cz
Vietnam
Luboš Marek
Luboš Marek Ředitel SYNOT SEA Lubos.Marek@synot.cz
Luboš Marek
Ing. Viktor Bui, MSc. Obchodní manažer viktor.bui@synot.cz
Uganda
Mgr. Jan Náplava
Mgr. Jan Náplava Obchodní manažer jan.naplava@synot.cz
Kambodža
Luboš Marek
Luboš Marek Ředitel SYNOT SEA Lubos.Marek@synot.cz
Luboš Marek
Ing. Viktor Bui, MSc. Obchodní manažer viktor.bui@synot.cz

Centrála

Ing. Roland Andrýsek MCB
Ing. Roland Andrýsek MCB Obchodní ředitel roland.andrysek@synot.cz
Miroslav Valenta jr.
Miroslav Valenta jr. Obchodní ředitel miroslav.valenta1@synot.cz
Petr Mikoška
Petr Mikoška Provozní ředitel petr.mikoska@synottip.cz
Mgr. Magda Pekařová
Mgr. Magda Pekařová Tisková mluvčí magda.pekarova@synot.cz
Mgr. Marta Vojtešková, MBA
Mgr. Marta Vojtešková, MBA Personální manažerka marta.vojteskova@synot.cz

Napište nám zprávu